Niedzielne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Kietrzu za nami! 

To wyjątkowe wydarzenie po raz kolejny pokazało, jak wielką siłę ma wspólne działanie lokalnej społeczności. Swoje siły połączyli: niezastąpieni Jesteśmy Wyjątkowi, Sołectwo Ściborzyce Wielkie oraz Tkalnia. 
Po uroczystej mszy świętej motocykliści zebrali się na kietrzańskim Rynku, gdzie powitała ich Pani Burmistrz, która również aktywnie uczestniczyła w paradzie motocyklowej. Nie zabrakło także księdza proboszcza, który poświęcił wszystkie maszyny, a chwilę później sam wsiadł na motocykl i ruszył w uroczystym przejeździe. 

O pyszną gastronomię zadbali jak zawsze Wyjątkowi, tworząc świetną atmosferę spotkania. 

Na zakończenie wydarzenia sceną zawładnęły mocne, rockowe brzmienia zespołu Manson Band z Kędzierzyna-Koźla. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, wspólną energię i bezpieczne rozpoczęcie sezonu!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 
Fot.: Marek Mariusz Polok
Najnowsze komentarze