Już 31 maja wspólnie ze Starostwo Powiatowe w Głubczycach zapraszamy wszystkie dzieci – te najmłodsze, trochę starsze, a także całe rodziny – do wspólnego świętowania wyjątkowego dnia pełnego radości, śmiechu i niezapomnianych atrakcji! Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności, pokazów i występów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.
To będzie popołudnie pełne pozytywnej energii, kolorów, dobrej muzyki i rodzinnej atmosfery.
• OSP Dzierżysław
• OSP Ściborzyce Wielkie
Odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego
To również doskonała okazja, aby zobaczyć strażaków z bliska, poznać ich pracę i zrobić pamiątkowe zdjęcia.
Muzyka, śpiew i taniec sprawią, że dobrej energii i uśmiechu z pewnością nie zabraknie!
A to jeszcze nie wszystko!
Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół i przede wszystkim dobry humor. Stwórzmy razem dzień pełen uśmiechu, dziecięcej radości i pięknych wspomnień.
Do zobaczenia 31 maja! 


Najnowsze komentarze