Mamy dla Was w zanadrzu wyjątkową wystawę. Już dziś pragniemy zaprosić Państwa, do zapoznania się z malarstwem i rysunkiem Pani Dominiki Jochlik.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 29 maja, o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu.
Dominika Jochlik, ur. w 1992 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się malarstwem oraz rysunkiem koncentrując się na intuicyjnym procesie twórczym, zapisie emocji oraz uchwyceniu chwili i obecności. W swojej praktyce odnosi się również do doświadczenia codzienności traktując je jako źródło obserwacji i impulsów do pracy.

Najnowsze komentarze