Szanowni Państwo,

Dnia 19.05.2024 odbędzie się impreza charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „TACY SAMI”, w stajni na Warszawskiej z Głubczycach.

Dzięki ogromnej determinacji, pracy własnych rąk oraz dzięki życzliwości lokalnej społeczności Stowarzyszeniu udało się utworzyć w Głubczycach Lokalne Centrum Rehabilitacji.

Dla niejednego dziecka jest to drugi dom. Miejsce gdzie dzieci mogą być sobą, gdzie króluje akceptacja i rodzą się pierwsze przyjaźnie. Miejsce w którym mają realną szansę na lepszy rozwój, skorzystanie z indywidualnego podejścia terapeutów aby skutecznie nabywać nowe umiejętności.

Natomiast nadal jest im potrzebne wsparcie.

W związku z powyższym w imieniu Stowarzyszenia zwracamy się do Was z ogromną prośbą o przekazanie FANTÓW NA LOTERIĘ. Mogą to być np. słodycze, gadżety firmowe, książki, gry planszowe, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria sportowe, kubki, środki czystości, sadzonki, zabawki, notesy, koszulki, świece, ramki, kosmetyki, żywność (pakowana), vouchery, bony, wejściówki lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii.

Fanty można dostarczyć lub wysłać na adres:

Stowarzyszenie TACY SAMI ul. Chrobrego 22, 48-100 Głubczyce.

W kwestii jakichkolwiek pytań lub ustaleń indywidualnego odbioru od Państwa fantów. Dostępny jest tel. 512 438 433 lub 691 773 451.

Osobom zainteresowanym wystawieniem swoich produktów lub banerów, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu szczegółów, z wielką radością zostaną udostępnione stoiska w trakcie trwania wydarzenia.

Wydarzenie te jest imprezą cykliczną, plenerową i nagłaśnianą w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na www.tacy-sami.org lub na profilu na FB https://www.facebook.com/pages/tacy-samiorg/286082438165413

Wspierajmy i pomagajmy !